Epson Stylus Pro 7890

Kvalitní tisk fotografií
Vysoká kvalita barev: Můžete dosáhnout jednoho z nejširších dostupných barevných rozsahů s konzistentně jemnými přechody.

Tisková hlava TFP: Získejte čistý a jasný obraz s vyšší kvalitou tiskového bodu na výtiscích, jejichž kvalita převyšuje kvalitu nabízenou fotolaby.

Inkoust UltraChrome K3 se zářivou purpurovou: Potěšte se dokonalou škálou přirozeně vyhlížejících šedých tónů. Tři hustoty černé, zahrnující standardní fotografickou nebo matnou černou (jsou vybírány automaticky v závislosti na použitých médiích) a odlehčenou tmavě šedou a šedou, vytvářejí neobyčejný černobílý výstup s vysokým kontrastním poměrem, dokonalý tónový rozsah, zdokonalené vyvážení šedé a navíc se tyto barvy se neslévají.

Dokonalá barva: Tato kombinace černých inkoustů znamená, že výtisky nemají bronzování a vzhled jejich povrchu je jednotný, bez rozpoznatelného rozdílu mezi světlými a tmavými oblastmi. Kromě toho je snížena metamerie, což zajišťuje, že šedé tóny jsou konzistentní bez ohledu na to, pod jakým světelným zdrojem jsou prohlíženy.

Vyšší produktivita: Automatický systém Epson pro detekci inkoustových kapiček okamžitě zkontroluje a uvolní zanesené trysky, aniž byste museli sami zasahovat. Tiskárna pracuje s fotografickým a matným černým inkoustem současně, a vestavěný rotační nůž rychle a čistě řeže výtisky, přičemž papírové role lze vyměnit snadno a rychle během několika sekund.

Volitelný inline SpectroProofer: Zajišťuje konzistentní, opakovatelnou barevnou přesnost při použití různých médií, rychlé vyhodnocení kontrolních proužků a barevných schémat při vytváření ICC profilů a ověřuje barevnou věrnost tisku.

  • Velký formát - 24palcový výstup
  • Inkousty nejvyšší kvality - Inkoust UltraChrome K3 se zářivou purpurovou
  • Tisková hlava TFP - Zvýšená kvalita tiskového bodu, ostrý obraz
  • Vysoká rychlost - Tisk až 40 m2/h
  • Zvýšení produktivity - Automatický systém detekce inkoustových kapiček

Více informací na www.epson.cz

© MK Studio 2011

internetové stránky Studio Illek