Kvalitní tiskové materiály

tisk fotografií

Představujeme výběr z používaných materiálů

Ilford Galerie Gold Fibre Silk 310 - barytový papír

Představuje jedinečný barytový materiál s obrovským rozsahem denzit a barev. I přes unikátní jemnou texturu poskytuje naprosto výjimečnou hranovou ostrost, kterou nelze najít u žádného jiného druhu inkjet média. Toto je dáno  použitím high-end vláken ve vrstvě přijímající inkoust. Gold Fibre Silk 310 je krémově bílý (barevně neutrální, bez nádechu), protože neobsahuje žádná chemická bělidla. Proto je také vhodný pro extrémně dlouhodobou archivaci fotografií.

Fine Art Impression 310 - Fine-Art papír

Umělecký akvarelový materiál se středně hrubou (přírodní) texturou. Je vhodný pro barevnou i černobílou fotografii, uměleckou grafiku a reprodukce. Vysoká gramáž (310 g/m2) a zejména tloušťka (0,46 mm) podporuje originálnost bavlněného materiálu typu Fine Art. Neobsahuje optické zjasňovače ani kyselé přísady.

Gloss Art Fibre Warmtone - tradiční fotografický papír

Nejušlechtilejší papírovina vyrobená ze 100% alfa-celulózy (buničiny) bez optických zjasňovačů a kyselých přísad. Má obrovský archivační potenciál. Gloss Art Fibre Warmtone má velmi jemně texturovaný lesklý povrch s teple bílým odstínem. Nabízí skrze svůj teplý tón a jemně hrubý lesklý povrch svérázný výrazový prostředek.

Harman by Hahnemühle Canvas - fotoplátno

Speciální plátno z bavlny určené pro zpracování fotografií napínaných na galerijní slepý rám. Tato směs tkanin upoutá svou jedinečnou strukturou.

Canvas PRO White - fotoplátno

Jasně bílé plátno na bázi bavlny a polyesteru. Fomei Canvas PRO White disponuje excelentním barvovým gamutem, extra ostrou kresbou a okamžitým schnutím. Nechte vyniknout uměleckou grafiku, pusťte se do reprodukcí uměleckých děl, oslovte nevšední portrétní fotografií.

Ilford OmniJet Satin 250 - RC fotopapíry

RC médium s konvenčním polomatným voděodolným povrchem. Fotografové řadí tento materiál spolu s médiem OmniJet Gloss 250 k nejoblíbenějším substrátům vhodným jak pro následnou laminaci, tak kašírování.

Ilford OmniJet Gloss 250 - RC fotopapíry

Konvenční lesklý voděodolný RC papír. Fotografové řadí tento materiál spolu s médiem OmniJet Satin 250 k nejoblíbenějším substrátům vhodným jak pro následnou laminaci, tak kašírování.

Ilford OmniJet Pearl 255 - RC fotopapíry

Jeden z nejvyhledávanějších RC materiálů s luxusním pearl povrchem - tolik oblíbeným jak fotografy, tak grafiky. Vzhledem j jedinečné struktuře povrchu je "takřka škoda" tento materiál laminovat.

REAL Velvet 265 - RC fotopapíry

Prvotřídní fotografický papír s velmi atraktivním velvet povrchem a RC podložkou. Je vhodný pro high-end fotografické reprodukce. Přirozená "Forgacertificated" bělost, vysoká max. denzita a extrémní odolnost proti degradaci UV a světelným zářením zaručují, že materiál Fomei REAL Velvet 265 poskytne saturované barvy, extrémně dlouhodobou obrazovou stálost reprodukcí a vysokou otěruodolnost.

© MK Studio 2011

internetové stránky Studio Illek