Video reference

ČSH vybrané činnosti křídla

ČSH - Vybrané činnosti křídla

Ukázka úvodního dema, které je umístěno na finálním DVD, které oficiálně distribuuje Český svaz házené.
Vytvořeno pro: Český svaz házené
techniky předcházení chybám

ČEZ - techniky předcházení chybám

V roce 2002 vydala Světová organizace provozovatelů jaderných zařízení WANO své doporučení s názvem „Principy dosahování výborných výsledků v oblasti lidského výkonu“. Elektrárna Dukovany i Temelín se přihlásily k závěrům těchto doporučení a jedním z konkrétních činů pro naplnění byla série videopořadů. V jednom z nich s názvem „Techniky předcházení chybám“ byly pro zvýšení účinku důležitých myšlenek na diváka použity animované ukázky z možných reálných sitací.
Vytvořeno pro: Skupina ČEZ
ČEZ - animace dieselgeneratoru

ČEZ - animace dieselgeneratoru

Pro výukové videopořady zpracované pro obě naše jaderné elektrárny (Dukovany a Temelín) používáme i některé netradiční způsoby vizualizace. Ve výukovém videofilmu „Desetiletá revize dieselgenerátoru v ETE“ byla vyrobena animace z barevného výkresu formátu A1. Pomocí této animace a mluveného komentáře si divák (pracovník provádějící revizi) znovu oživí potřebné detailní informace potřebné pro svou práci.
Zvony Týn nad Vltavou

Nové zvony Týn nad Vltavou

Na podzim roku 2010 byly znovu navráceny zvony na věž farního kostela sv. Jakuba v Týně nad Vltavou. Této významné události v životě vltavotýnských občanů předcházelo několik důležitých událostí. Předně v roce 1942 došlo k rekvizici zvonů. V úvodu videodokumentu je krátká vzpomínka dosud žijící pamětnice této smutné události.
Plánování sociálních služeb pro MPSV

Plánování sociálních služeb - MPSV

Tvorba spojená se sociální oblastí lidského života. Ukázka je z úvodu více než hodinového videopořadu o Plánování sociálních služeb pro Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV)

Natáčení fyzikálních jevů

Pád kapky na vodní hladinu. Video, které je často vidět v reklamě. Natáčí-li se pro pochopení fyzikálního principu je to přece jen něco jiného ...
Kouzlo dřevěné lidové hračky

Kouzlo dřevěné lidové hračky

V rámci pátého ročníku Mezinárodního filmového festivalu o umění Arts&Film 2009 v Telči ocenila odborná porota film naší společnosti "Kouzlo dřevěné lidové hračky". Získali jsme 3. místo v rámci soutěžní kategorie Lidové umění a tvorba, umělecká řemesla, naivní umění.

© MK Studio 2011

internetové stránky Studio Illek